SKFS - Kunice
Beroun - dorost mladší

Dorost mladší: Tatran Sedlčany - SK MARILA Votice [9.4.2007]

Datum: Středa 11.4.2007 20:01 - aktualizováno: Čtvrtek 12.4.2007 21:21Zobrazeno: 1632x
4:3 (4:0)

Utkání dvou rozdílných poločasů začali lépe hosté, kteří byli aktivnější, ale svými chybami dali soupeři šanci ke střelení branky. První půle skončila za stavu 4: 0 díky dvěma proměněným pokutovým kopům

Do druhé půle vlítl na sedlčanské,votický uragán a během 6-ti minut byl stav 4:3 !!! Hostující hráči se snažili zdeptaného soupeře dorazit, ale šance votických Voráčka, Račanského nebo Říhy se nepodařilo úspěšně zakončit. V 60´kopali domácí již třetí pokutový kop v utkání, který ale tentokrát Říha L. zlikvidoval. Ve zbývajících minutách se votičtí i nadále snažili o vyrovnání, ale štěstí se přiklonilo stejně jako rozhodčí na stranu domácích.