Votice - Koloveč
B - Divišov
B - Divišov

Dorost mladší: Tatran Sedlčany - SK MARILA Votice [29.3.2008]

Datum: Sobota 29.3.2008 19:24 - aktualizováno: Čtvrtek 3.4.2008 21:32Zobrazeno: 1600x
2:6 (0:3)

Mladší dorostenci Votic na svého soupeře doslova vlítli, na domácí branku se valil útok za útokem. Spoluhráči hledali přesnými přihrávkami s chutí hrajícího Voráčka a ten se jim odvděčil brankami. Skóre utkání ale otevřel Dvořák z trestného kopu, pak se do poločasu dvakrát prosadil Voráček. Stav se ještě mohl dvakrát měnit a to po břevnech Dvořáka s Voráčkem.

Druhý poločas domácí nejprve snížili, pak prostřelil obranu Brzoň - 1:4. Homolkova penalta za faul na Říhu 1:5, domácí snížili, nastřelili břevno, ale poslední slovo měl opět Voráček, který přehodil brankáře a upravil na konečných 2:6. A to se ještě nepodařilo proměnit penaltu Veselému po faulu na Homolku a Sládkova rána z dálky skončila na tyči.