Marila-Spartak
Votice - Třeboň

Dorost mladší: SK MARILA Votice - Slavoj Stará Boleslav [16.9.2007]

Datum: Pondělí 17.9.2007 21:23 - aktualizováno: Pondělí 17.9.2007 21:47Zobrazeno: 1525x
4:1 (2:1)

Mladší dorost měl nastoupit k velmi těžkému zápasu se Starou Boleslaví, která nepoznala hořkost porážky již 6 kol. Ale domácí se překvapivě dostali do vedení již ve 4.minutě gólem Otradovce. Převaha dále zůstávala na kopačkách domácích, kteří přidali po rohovém kopu Balíkem druhý gól ve 34. minutě. Hostujícímu celku se sice podařilo snížit v závěru prvního poločasu na 2:1, ale to byl na dlouho dobu jejich poslední střelecký pokus. Druhý poločas patřil už jenom domácím, kteří přidali ještě 2 góly a po téměř bezchybné hře zvítězili 4:1. Nevydařený zápas pro Starou Boleslav byl korunován neproměněnou penaltou po zákroku brankáře Říhy na hostujícího útočníka.

luři

Balík 2, Otradovec a Hruška
Ratajová
1/0
0
30
Říha L. - Šmíd, Sládek, Veselý, Vinduška - Trefil (65.Hruška), Brzoň (41.Babický), Balík(74.Říha J.), Dvořák, - Račanský, Otradovec(41.Hrdlovič).
-
  • mladší dorost S.Boleslav
    mladší dorost S.Boleslav

Nástup - rozhodčí Konvička, Rtajová, Garaja a náš kapitán Říha L., Sládek, Brzoň..

Bráníme -Dvořák, Veselý, Vinduška a Račanský

Jirka Dvořák a rozhodčí Lucie Ratajová

Tomáš Balík, autor dvou branek

Je hotovo - Hruška dává poslední branku, gratuluje mu Hrdlovič, přichází Babický...