Všeradice
Všeradice
žáci starší - U.Janovice

Dorost mladší: SK MARILA Votice - SK Spartak Příbram [13.5.2007]

Datum: Úterý 15.5.2007 09:18 - aktualizováno: Úterý 15.5.2007 14:47Zobrazeno: 1683x
0:1 (0:0)

Maldší dorost nastoupil proti soupeři z druhé příčky tabulky, ale průběh prvního poločasu postavení v tabulce neodpovídal. Hosté se k ničemu nedostali, naopak domácí mohli vést po střele Voráčka z dobrých dvaceti metrů, kterou hostující gólman vytáhl konečky prstů na tyč a o chvilku později, kdy se stejný hráč objevil ve skrumáži před brankou, ale opět byl gólman k nepřekonání. A tak utkání rozhodla 60.minuta, kdy přesná střela hostujícího Cozla přes celou branku prošla těsně okolo rukavic brankáře Říhy. Vyrovnání se domácí nedočkali ani po šanci Račanského, který střelu z úhlu uchvátal a branku těsně minul.

jv,ps foto JV

Cozl (Příbram)
Hocek - Kaucký a Macháček Karel
0/1
0
30
Říha - Kronus, Jantač (41.Nusek), Šmíd, Homolka (76.Brzoň) - Žák, Smažík, Račanský, Dvořák (60.Sládek) - Šimák (77.Zíka P.), Voráček.
Zykán - Opička, Jerman, Horváth, Šámal, Bambus (41.Hlaváč), Telečský (76.Machala), Muller, Šusta, Tesárek (64.Weisheitel), Cozl (77.Hanáček). Trenér Šusta Miloslav.
Přílohy
  • Dorost mladší - Příbram
    Dorost mladší - Příbram

Šanci Voráčka likviduje gólman

Rozehrání soupeře brání kapitán Dvořák

Rozhodčí Hocek trestá příbramského hráče žlutou kartou za faul na Smažíka (7). Dvořák už připravuje míč.