Heřmaničky - Budenín
Domažlice doma

Dorost mladší: SK MARILA Votice - SK Slaný[1.4.2007]

Datum: Pondělí 2.4.2007 21:33 - aktualizováno: Úterý 3.4.2007 19:13Zobrazeno: 1961x
1:0 (0:0)

Utkání začalo za silného větru, který měl pomáhat domácím, ale na technicky vyspělejší hosty to bylo málo. Domácí brzy přišli na to, že krátkými přihrávkami to nepůjde a začali využívat dlouhých výkopů brankáře Januše, po kterých se zrodily dvě velké šance.

Ve druhé půli se museli domácí proti větru více bránit. Především pravá strana Slaného byla nebezpečná, ole domácí Homolka podal nadprůměrný výkon a všechny nájezdy likvidoval. V 54.minutě přišel na hřiště domácí L.Říha, který své, již notně unavené, spoluhráče svou bojovností vyhecoval k vyždímání všech sil. Domácí dřeli, za což byli odměněni v poslední minutě utkání, kdy vybojovali míč ve svém pokutovém území a k devadesátimetrovém sprintu se vydal kapitán Dvořák podporovaný Říhou. Prvně jmenovaný stačil udělat ještě kličku obránci a přesným centrem našel před prázdnou bránou stopera Nuska - 1:0 a konec...