SKFS - Kunice

Dorost mladší: SK MARILA Votice - SK Polaban Nymburk [30.10.2006]

Datum: Pondělí 30.10.2006 20:38Zobrazeno: 1476x
2:1 (1:1)

Utkání mladších dorostenců se hrálo již na dost těžkém terénu, na kterém se lépe pohybovali hostující hráči a hned ve 14. minutě se ujali zaslouženého vedení. Pak,zřejmě spokojeni s vedením, přenechali aktivitu domácím, kterým se podařilo ve 32.minutě po dorážce vyrovnat Račanským na poločasových 1:1.

I ve druhé půli se hrál bojovný fotbal se šancemi na obou stranách, ale za mírné převahy hostujících hráčů. Domácí se snažili využívat rychlonohého Voráčka, ale toho hostující obrana dokázala vždy včas zastavit třeba i za pomoci faulů. Ale ŠŤASTNÁ neděle votických dorostenců pokračovala a stejně jako u starších, přišlo rozhodnutí v poslední minutě utkání, kdy všem utekl Voráček a drzou střelou mezi nohy vybíhajícího brankáře vstřelil vítěznou branku - 2:1!