Vedeme 1:0
Kunice
Kunice

Dorost mladší: SK MARILA Votice - Pšovka Mělník [18.3.2007]

Datum: Pondělí 19.3.2007 22:15 - aktualizováno: Pondělí 19.3.2007 22:25Zobrazeno: 1345x
2:0 (0:0)

Zápas se hrál na domácí půdě a po předešlé prohře ve Vlašimi se čekalo vítězství. Začátek utkání tomu i napovídal a po pěkném průniku Voráčka z pravé strany zůstala orazítkována tyč soupeřovy brány.Marila předvedla ještě pár slibných akcí,  které ale zůstaly před branou Mělníka. Domácí upadli do útlumu, který vydržel až do poločasu na rozdíl od hostů, kteří se s větrem v zádech  snažili dobýt Janušovu svatyni.V druhém poločase došlo ke změně v sestavě a bylo znát, že i v kabině bylo dosti rušno a to vše asi přispělo k tomu, že na hřišti hrálo jiné mužstvo.Mužstvo s hlavou nahoře, které vědělo co chce a to urvat tři body doma. Akce střídala akci a Marila byla jak při vinobraní, ale jenom ochutnávat nestačilo, také to chtělo branku a ta nepřicházela. Zbývalo už jen deset minut do konce zápasu. V 76 minutě se po závaru ve velkém vápně trefil Žák  a minutu před koncem vše uzavřel na poslední tři minuty střídající benjamínek  Jan Říha, který udělal pěknou tečku za zápasem a udělil lekci starším spoluhráčům, jak je ten fotbal jednoduchý.