žáci mladší - U.Janovice
dorost - Březnice

Dorost mladší: SK MARILA Votice - Mnichovohradišťský SK [12.11.2006]

Datum: Úterý 14.11.2006 22:01 - aktualizováno: Středa 15.11.2006 12:18Zobrazeno: 1564x
4:1 (3:0)

Zápas se hrál na domácí půdě a to znamenalo v posledním podzimním utkání zvítězit a rozloučit se tak důstojně se sezónou 2006. Typicky podzimní počasí, vítr a déšť bral votickým chuť do hry, kterou v posledních kolech předváděli. První rozehřátí přišlo po dobře zahraném rohu Dvořáka se Smažíkem, kdy právě Smažík přesnou střelou z velkého vápna upravil na 1:0. Hra se chvíli kouskovala a místy měli více ze hry hosté, i když domácí branku neohrozili. Čekání na gól přišlo po závaru ve vápně a na 2:0 zvýšil Nusek. Poločasové skóre uzavřel přesnou hlavičkou Žák po dobře rozehraném rohu Dvořáka se Šmídem.

Do druhého poločasu domácí nastupovali s třígólovým vedením a se snahou kombinovat a nespoléhat na individuální akce. Hosté se ale osmělili a po dobře vedené kombinační akci středem hřiště prověřili domácího brankáře Januše střelou z dálky - 3:1. Uklidnění přinesl opět Žák, který z přímého kopu nedal brankáři střelou k tyči šanci - 4:1.