už prohráváme ...

Dorost mladší: SK MARILA Votice - MFK Dobříš [27.5.2007]

Datum: Úterý 29.5.2007 09:33 - aktualizováno: Pátek 1.6.2007 23:07Zobrazeno: 1655x
2:1 (0:0)

První poločas byl festivalem zahozených vyložených příležitostí domácího mužstva. Sólisty byli především Honza Říha a Jakub Šimák. Neproměnili samostatné akce ani dorážky z bezprostřední blízkosti. Do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu. Vedení se domácí dočkali v 59. minutě utkání, když Lukáš Nusek se štěstím proměnil pokutový kop. Vedení vydrželo pouze čtyři minuty. Za hosty srovnal Štěpán Drechsler. V nervózním závěru obdrželi hosté dvě červené karty za fauly bez míče. V nastavení se domácí přece jen dočkali tříbodového zisku, když se do útoku vydal stoper Honza Kronus a zblízka prostřelil vše, co mu stálo v cestě.