Beroun - dorost starší
Tábor - MARILA

Dorost mladší: SK MARILA Votice - FK Neratovice-Byškovice s.r.o. [15.4.2007]

Datum: Úterý 17.4.2007 14:43 - aktualizováno: Úterý 17.4.2007 20:48Zobrazeno: 1563x
1:1 (0:0)

Na půdu domácích přijel vedoucí tým tabulky a už od prvních minut to dával najevo. Díky bojovnosti, výbornému výkonu gólmana Januše a nasazení všech hráčů domácích, se dařilo odolávat až do 60.minuty, kdy po závaru ve velkém vápně se Neratovice ujaly vedení. Ale bojovný duch domácích neustal, dřeli až do závěru. Obranu hostí z posledních sil rozvracel Voráček, který nejprve pustil do první šance přihrávku Říhovi, ten ji ještě v branku nezužitkoval, ale vzápětí, v "hodině dvanácté", dokázal Honza Říha nemožné a po slalomu na brankové čáře nezištně nahrál Žákovi, který se nemýlil - rozvlnil síť a ukončil tak pro domácí hodně těžký zápas. Za nasazení a vůli po úspěchu spokojený trenér všem svým svěřencům poděkoval.