Čechy-Morava
Dorost porazil i Motorlet

Dorost mladší: SK MARILA Votice - FC Graffin Vlašim [2.9.2007]

Datum: Úterý 4.9.2007 12:26 - aktualizováno: Pátek 7.9.2007 11:26Zobrazeno: 1773x
3:1 (2:0)

Votičtí měli v derby raketový nástup a již ve 4. minutě vedli brankami Račanského a Otradovce 2:0. Poté hosté hru vyrovnali a vytvořili si i šance. Tu nejnebezpečnější měl Zavadil, který trefil břevno.
Po přestávce se obraz hry nezměnil a souboje se odehrávaly především ve středu hřiště. Přesto v 57. minutě zvýšil J. Říha na 3:0. Domácí se pak dostávali stále více do šancí a po ruce Jeništy kopali penaltu. Tu však gólmanovi L. Říhovi bravurně zlikvidoval jeho protějšek Peroutka. Šanci zahrávat pokutový kop měli i Vlašimští a i v tomto případě se smál brankář, tentokrát votický. V 75. minutě utekl hostující Jeništa a upravil na konečných 3:1.