Rozhodčí a kapitáni
trénink
trénink

Dorost mladší: SK MARILA Votice - AFK Kolín [1.10.2006]

Datum: Pondělí 2.10.2006 23:40 - aktualizováno: Středa 11.10.2006 08:35Zobrazeno: 1716x
4:2 (1:2)

Domácí chtěli od začátku utkání nátlakovou hrou nutit hosty k chybám a ty následně trestat, ale vše změnila už 4.minuta, kdy se po rychlé akci středem ujal Kolín vedení. Domácí hráli i nadále aktivně, ale šance Voráčka, Dvořáka a Smažíka, které zaváněly brankami, hosté se štěstím odvrátili. Ve 31.minutě podnikli hosté ojedinělý útok, který přerušil faulem stoper Kronus. Z následného přímého kopu trestali hosté - 0:2. Domácím se ale po minutě podařilo vsítit kontaktní branku Voráčkem.

Ve druhé půli domácí zatlačili soupeře na jeho polovinu a bylo jen otázkou času, kdy vyrovnají. Když už byl ale i kolínský brankář překonán, tak mu dvakrát pomohla dobře postavená tyč branky . Domácí to nevzdali a úspěch se dostavil. Jantač vyrovnal, pak poslal Voráček do gólovky Račanského a účet uzavřel nádhernou ranou z dálky, za kterou by se nemusel stydět leckterý ligista, Homolka.