Nový Knín - dorost
Votice - Miřetice

Dorost mladší: SK Hořovice - SK MARILA Votice [18.8.2007]

Datum: Pondělí 13.8.2007 15:57 - aktualizováno: Středa 15.8.2007 14:05Zobrazeno: 2008x
1:2 (1:0)

Votičtí mladíci nastoupili taktéž k druhému zápasu ale s pozměněnou sestavou a možná proto se jim od začátku nedařilo, domácí měli navrch a většinu svých akcí vedli přes střed, který jakoby votickým chyběl. Vše vyvrcholilo ve dvanácté minutě, kdy hráč hostí Vinduška fauloval na hranici velkého vápna a rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop. Gólman hostí z penalty nedal našemu Říhovi šanci a tak domácí vedli 1:0. První poločas se dohrál za převahy domácích. Po přestávce, kdy proběhly změny u našeho mužstva, vyběhl na trávník ,,nový tým´´, který zářil aktivitou, korunovanou gólem Karla Trefila po nacvičeném signálu z rohového kopu. Poté naši hráči nepustili soupeře prakticky do žádné šance a navíc otočili skóre utkání, opět z nacvičeného signálu, kdy též hlavou skóroval Voráček. Po gólu se hra začala srovnávat, další šance hostí měl nejdřív na noze Trefil, který trefil tyč a Říha, který hlavičkoval vysoko nad branku. Ke konci zahrozili ještě domácí, ale srovnat se jim nepodařilo a tak hosté zvítězili 2:1.

-
Říha L. - Šmíd, Veselý, Vinduška, Račanský - Babický, Balík, Otradovec (41.Homolka), Trefil - Říha J., Novotný (30.Voráček).
  • Dorost mladší v Hořovicích
    Dorost mladší v Hořovicích

Prohráváme po penaltě a teď ještě soupeř obral Šmída a Vindušku

Na roh Balíka naskočil nejvýš Voráček, ale za ním schovaný Trefil vyrovnává hlavou na 1:1

Gólman Říha sleduje, jak se domácí hráč snažil na Balíkovi s Veselým vymodlit penaltu

Vedeme - Voráček hlavou proměnil Homolkův centr v gól! Spolu se střelcem se raduje Balík, popřát běží další - Vinduška, Babický a Homolka...

Výkop našeho gólmana Říhy bedlivě sleduje Homolka

Soupeři už moc šancí nedáváme - počínání Babického a Balíka sleduje pan rozhodčí Hájek