Dorost - Hostomice
Oznámení
Oznámení

Dorost: FK Lety - SK MARILA Votice [14.9.2004]

Datum: Pátek 26.9.2008 21:30 - aktualizováno: Neděle 28.9.2008 09:26Zobrazeno: 1383x
2:2 (2:0)

Od 2.minuty, po chybě hostující obrany, šli domácí do vedení. Votickým vázla kombinace, což bylo podpořeno špatnou životosprávou před utkáním.Toho domácí těsně před odchodem do kabin využili, když chyboval Homolka s Kronusem - 2:0.Začátek druhého poločasu nebýt skvěle chytajícího Nerada, odjížděly by Votice s přídělem. Zázraky se ale dějí, střídající Šedivý, který vystřídal Homolku snížil na 1:2 a když už se zdálo, že hosté pojedou domů s prázdnou, napřáhl v 92.minutě Otradovec a vyrovnal na 2:2.