Neu-Bubu
Neu-Bubu
Poříčí - Hvozdnice 4:3

Dorost: FK FERCOM Týnec - SK MARILA Votice [24.10.2009]

Datum: Neděle 25.10.2009 21:35 - aktualizováno: Úterý 27.10.2009 22:24Zobrazeno: 1836x
1:3 (0:1)

V úvodu derby si domácí dobrou kombinací vytvořili více šancí, ale střelu L. Kroupy vyhlavičkoval obránce Votic z brankové čáry a osamocený Stejskal po přihrávce Krejčího nepřekonal Jana Dvořáka. Těsně před koncem poločasu využil hostující J. Říha hrubky v týnecké obraně a otevřel skóre. Ihned po přestávce vsítil druhý gól Votic Šedivý a v 70. minutě přidal třetí zásah Subič. V závěru jen upravil Žížala na 1:3.

„Tři smolná utkání v řadě klukům na psychice nepřidala. Bohužel jsme znovu doplatili na chyby v defenzivě a neproměnili šance. Kluci jsou bojovníci a věřím, že smůla, která je v posledních zápasech provází, brzy opadne,“ doufá vedoucí mužstva Týnce Gustav Votánek.