Jak dál?

Dorost: AFK Loděnice - SK MARILA Votice [3.9.2011]

Datum: Středa 7.9.2011 13:59Zobrazeno: 1590x
1:1 (1:0)
Hned z prvního útoku se ocitl ve vyložené šanci hostující Bauer, ale domácí brankář včasným vyběhnutím šanci uhasil. Po této šanci se hrálo jen ve středu hřiště, bez šancí.Přesto se domácí ujali vedení, když hostující zeď odrazila trestný kop domácích,kteří následně lobem vrátili míč do pokutového území, kde zaváhal Votický brankář, který míč jen ztlumil před sebe a než se stačil zvednout, prohrávaly Votice 1:0.Druhá půle pokračovala v duchu té první, spousta nepřesnosti na obou stranách a jen od vápna k vápnu. Výsledek utkání změnila 63,minuta, kdy po samostatné akci křížnou střelou z velkého vápna vyrovnal Kramný. Tentýž hráč šel za malou chvíli  sám na domácího brankáře, kterého překonal, ale branku o 10 centimetrů minul.V závěru utkání si domácí vytvořili pološance po sérii rohových kopů, ale hosté ubránili zaslouženou remízu.