Datum: Sobota 2.8.2008 21:57Zobrazeno: 1583x

Radotín/ Divizní fotbalisté Votic vyjádřili svou převahu střelecky.

Deník/Petr Roubíček;jav

Radotín            1

Votice              4

Hosté začali sebevědomě a už v sedmé minutě po pasu Budila a úniku Bareše, přiklepl centr Bartolšic na Lukeše, jehož první střelu domácí gólman vyrazil, jenže na dorážku už byl krátký - 0:1. Po přihrávce Dohnala postupoval Lukeš sám na brankáře a technickou střelou ho přeloboval - 0:2. Hned po změně stran domácí faulovali Bareše v pokutovém území a Lukeš z penalty dovršil hattrick. Radotínští se dočkali v 64. minutě po rychlém protiútoku a střelou k tyči snížili na 1:3. Tečku za utkáním udělal Bartolšic, když po centru Málka hlavičkoval k tyči - 1:4.

Branky Votic: 7. 24. 47. Lukeš, 76. Bartolšic. Poločas: 0:2. Marila Votice: Soukup - Malina (70. Houška), Budil, Gazmend, Málek - Houška (46. Sysel), Rezek (81. Malina), Lukeš, Bareš - Bartolšic, Dohnal (46. Baťha).